Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 23,5 x 31,5 cm, rámováno, datace 1888, signováno dole uprostřed V. Ströminger 1888. Syn malíře Jakuba Strömingera, oženil se s dcerou Antonína Gareise. Malíř zabývající se převážně náměty starých českých hradů a historií. Autor viz T 2/497.